שלומית סמילנסקי מטפלת בכירה ברפואה משלימה

                                   דף הבית     רפלקסולוגיה     רפואה סינית     פרחי באך     תטא הילינג     רייקי

       
 

050-7955515
קליניקה:
אלוף דוד 174
רמת גן
shsm1612@gmail.com

יצירת קשר:

 
שם מלא:  

 
טלפון:  

 
דוא"ל:  

 

 
 

אודותי 

 

שלומית סמילנסקיאת דרכי המקצועית התחלתי כעו"ד ולאחר שנתיים במקצוע, התעוררה בי תחושה חזקה כי לא זה סוג העבודה אליו אני רוצה להתעורר בבוקר, משהו היה חסר לי...

בשנת 2002 התחלתי ללמוד רפלקסולוגיה ולגלות את העולם המרתק והקסום של רפואה משלימה.

הרפלקסולוגיה אפשרה לי להרבות את הטוב בעולם שלנו באמצעות ריפוי.

מרגע שגיליתי תחום זה הפכתי ל"תלמידה נצחית", המשכתי ללימודי פרחי באך, רייקי, תטא הילינג ורפואה סינית Acp.Dipl, כל זאת במקביל לעבודה ועשייה רבה בתחום (לתעודות ההסמכה שלי לחצו כאן).

תהליך הלמידה חשוב לי ודרכו אני מרחיבה ומעצימה את "ארגז הכלים" שלי הנמצא עמי בחדר הטיפולים, ומאפשר לי לבחור ולהתאים את הכלים הטובים ביותר לכל מטופל ומטופל.

השעות הרבות של טיפול באנשים במהלך השנים נטעו בי את ההבנה כי אנו, בני האדם, יצורים סבוכים ומופלאים, המורכבים מרבדים שונים ורבים ובניהם: הגוף הפיסי, הנפש והנשמה אשר הגיעה למסע המיוחד שלה בחיים האלה.

מכאן נולדה השקפת העולם ההוליסטית שלי, ובמהלך האבחון והטיפול אני לוקחת בחשבון את כל שלושת הרבדים על מנת להגיע לריפוי מלא ואמיתי.

במהלך השנים בהן אני עוסקת בתחום הרפואה המשלימה, בין היתר, טיפלתי ברפלקסולוגיה בילדים במחלקת דיאליזה בבי"ח שניידר ובילדים במחלקה ההמטו-אונקולוגית בבי"ח "דנה", לימדתי והרציתי בנושא רפלקסולוגיה במסגרות שונות, העברתי סדנאות בתחום רפואה משלימה לקהל הרחב, הנחתי מעגלי אמהות ותינוקות, טיפלתי בתינוקות וילדים ב"מכבי טבעי". במהלך השנים האחרונות אני נמנית על צוות המטפלים במרכז לרפואה משלימה לחולי סרטן בבית חולים איכילוב, תל אביב. וכל זאת במקביל לטיפולים פרטניים בקליניקה.

אודותי  
 
טיפולים  
 
תעודות הסמכה  
 
מאמרים  
 
מן התקשורת  
 
המלצות  
 
גלריה  
 
יצירת קשר  
   

לקבלת מידע על הטיפולים וקביעת תורים, צרו קשר.
שלומית סמילנסקי
טלפון: 050-7955515

אודות   טיפולים   רפלקסולוגיה   רפואה סינית   פרחי באך   תטא הילינג   רייקי   מאמרים   מן התקשורת   המלצות   גלריה   יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות לשלומית סמילנסקי       דוא"ל: shsm1612@gmail.com        נייד: 050-7955515         סטודיו פייג'רס-דיזיין בניית אתרים