שלומית סמילנסקי מטפלת בכירה ברפואה משלימה

                                   דף הבית     רפלקסולוגיה     רפואה סינית     פרחי באך     תטא הילינג     רייקי

       
 

050-7955515
קליניקה:
אלוף דוד 174
רמת גן
shsm1612@gmail.com

יצירת קשר:

 
שם מלא:  

 
טלפון:  

 
דוא"ל:  

 

 
 

מאמרים 

פרחי באך / שלומית סמילנסקי

שיטת הריפוי באמצעות פרחי באך פותחה ע"י הרופא וההומאופט ד"ר באך מאנגליה בשנות ה-30 ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הריפוי האלטרנטיביות. שיטת באך נלמדת כיום ברחבי העולם בבתי ספר לרפואה משלימה .

הנחת היסוד שעומדת בבסיס השיטה היא שבליבה של כל מחלה, כאב או הפרעה פיסית נחבא הגורם הנפשי. זיהוי, טיפול ואיזון במישור הנפשי ובסימפטומים הגופניים מאפשרים מניעה של מחלות או הבראה מהן ביתר קלות.

פרחי באך היא אחת משיטות הטיפול בתדרים, כמוה גם ההומאופתיה, הילינג ועוד. הרעיון המרכזי הוא כי לכל דבר בטבע אנרגיה משלו ותדר משלו. באך הצליח להגדיר את סוגי התדרים המאפיינים רגשות ואת התדרים התואמים להם בעולם הצמחים. מתן התמצית בעלת אותו התדר של הרגש שיצא מאיזון גורם להגברת המודעות הערה והמודעות התת הכרתית להתמודד אם אותו הרגש ולהחזירו לאיזון. איזון התדר הרגשי מביא החלמה ברובד הגופני והשכלי.

מדוע כדאי להשתמש בפרחי באך?
חשיבה חיובית והרגשה טובה מחזקות את המערכת החיסונית ומאפשרות לגופנו להתמודד טוב יותר עם מחלות, לחצים וקשיים בחיי היומיום. מצבי רוח משתנים ומשברים מחלישים את גופינו. כאשר אנו נעזרים בתמציות פרחי באך לטיפול בבעיות הרגשיות השונות של חיי היומיום - אנו מחזירים לעצמנו את האיזון ואת התחושה ההרמונית המאפשרים לנו לחיות חיים רגועים ושלווים יותר.

תמציות באך מכוונות אותנו לאיזון רגשי.

למי מיועדים פרחי באך?
תמציות פרחי באך מיועדות לכולם, בכל הגילאים (החל מן הלידה) ואין להן שום התווית נגד. השימוש בהן בטוח וללא תופעות לוואי כי אינן עשויות מחומרים כימיים. בעקבות נטילת התמצית תתכן הגברת עוצמת הרגש למספר ימים, ייתר חלומות ואף שינויים גופניים.

מצבים רגשיים בהן מטפלות תמציות פרחי באך
סדרת פרחי באך כוללת 38 תמציות שונות המופקות מפרחי בר, עצים או שיחים (תמצית אחת בלבד ממי מעיין) המטפלות במצבים רגשיים לא רצויים כמו: לחץ, מתח, פחד, בדידות, חוסר בטחון, חוסר עניין בנעשה, דאגה מופרזת לאחרים, רגישות יתר, ייאוש או דיכאון, עייפות נפשית, טראומות רגשיות ועוד.
 

אופן הטיפול בפרחי באך - טיפול פרחי באך מתחיל באבחון המטופל ובתשאול מקיף, ולאחריו שיחה עמוקה ובחינת בעיות המטופל והנקודות בהן יש לערוך שינוי. בתום הפגישה המטופל מקבל תמצית אותה הוא נוטל כ-5 פעמים ביום במהלך החודש. כתוצאה מאיזון המצב הנפשי תהיה הקלה גם בסימפטומים הפיזיים  המלווים את חוסר האיזון הנפשי.

אודותי  
 
טיפולים  
 
תעודות הסמכה  
 
מאמרים  
 
מן התקשורת  
 
המלצות  
 
גלריה  
 
יצירת קשר  
   

לקבלת מידע על הטיפולים וקביעת תורים, צרו קשר.
שלומית סמילנסקי
טלפון: 050-7955515

אודות   טיפולים   רפלקסולוגיה   רפואה סינית   פרחי באך   תטא הילינג   רייקי   מאמרים   מן התקשורת   המלצות   גלריה   יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות לשלומית סמילנסקי       דוא"ל: shsm1612@gmail.com        נייד: 050-7955515         סטודיו פייג'רס-דיזיין בניית אתרים