שלומית סמילנסקי מטפלת בכירה ברפואה משלימה

                                   דף הבית     רפלקסולוגיה     רפואה סינית     פרחי באך     תטא הילינג     רייקי

       
 

050-7955515
קליניקה:
אלוף דוד 174
רמת גן
shsm1612@gmail.com

יצירת קשר:

 
שם מלא:  

 
טלפון:  

 
דוא"ל:  

 

 
 

מאמרים 

הטיפול הרפלקסולוגי בילדים / שלומית סמילנסקי

רפלקסולוגיה לילדיםרפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול בכפות הרגליים, המבוססת על מפה מפורטת של כפות רגליים, בהן משתקף כל גופנו. באמצעות עיסוי וטכניקות מגע שונות בכף הרגל, נשפיע על כלל מערכות הגוף.

כפות הרגליים משקפות את מצבו הפיסי של המטופל, תפקודן של המערכות השונות בגופו, מצבו האנרגטי ומצבו הנפשי.

הטיפול ממריץ את מחזור הדם בגוף, משפר את פעילות המערכות השונות, משפר את ניקוי הרעלים מן הגוף ומאזן את זרימת האנרגיה בגוף, תוך שחרור חסימות אנרגתיות, פיסיות ונפשיות.

הטיפול הרפלקסולוגי לילדים מומלץ החל מיום הלידה ויש בו אף כדי לסייע לתינוקות בתקופת הבשלת מערכת העיכול ("גזים") בכאבי שיניים, בפיתוח יציבה נכונה ותחושת בטחון בעולם.

הטיפול בילדים מתבצע בדרך כלל בזרועות ההורה המגיע עם ילדו לטיפול, תוך תדרוך והדגמה להורה, כיצד לטפל בכף הרגל של ילדו, גם בבית, לאחר הטיפול. באופן כזה ההורה הופך לחלק אקטיבי ומשמעותי בתהליך ההחלמה של הילד וגם מרוויח זמן איכות ומגע עם בנו.

במסגרת הטיפול בילדים ניתן מרחב רב לצרכי הילד ורצונותיו, תוך התחברות ושיתוף אקטיבי של הילד – דבר המעודד אותו לקחת אחריות על בריאותו. טיפול רפלקסולוגי לילדים מרגיע ביותר ונעשה תוך כדי משחק, שיר ושיחה.

הטיפול הרפלקסולוגי יעיל מאד לילדים, במיוחד בבעיות כגון:

אף-אוזן-גרון, אלרגיות, אסטמה, שיעול, כאבי בטן, עצירויות, גזים, חיזוק המערכת החיסונית, טיפול מונע כללי, שחרור מתח, עצבנות, כעסים ועוד.

אודותי  
 
טיפולים  
 
תעודות הסמכה  
 
מאמרים  
 
מן התקשורת  
 
המלצות  
 
גלריה  
 
יצירת קשר  
   

לקבלת מידע על הטיפולים וקביעת תורים, צרו קשר.
שלומית סמילנסקי
טלפון: 050-7955515

אודות   טיפולים   רפלקסולוגיה   רפואה סינית   פרחי באך   תטא הילינג   רייקי   מאמרים   מן התקשורת   המלצות   גלריה   יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות לשלומית סמילנסקי       דוא"ל: shsm1612@gmail.com        נייד: 050-7955515         סטודיו פייג'רס-דיזיין בניית אתרים